Stövelknekt lyrformad

Stövelknekt lyrformad
Stövelknekt lyrformad
Stövelknekt lyrformad
Stövelknekt lyrformad
Stövelknekt lyrformad
Stövelknekt lyrformad

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

STÖVELKNEKT, 1800-talets andra hälft, lyrformad, fanérad i mahogny, dekor av pärlbroderi, höjd ca 73 cm

Smärre fanérskasdor, lagning

446780

2017-03-11