Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SKÅP, rokoko, 1700-tal, furu, delvis bemålat, nederdel med lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 102x35 cm, nyckel finns
Renoverat, kompleterat bakstycke, skador, maskstuget
446781
2017-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här