Skåp rokoko

Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko
Skåp rokoko

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

SKÅP, rokoko, 1700-tal, furu, delvis bemålat, nederdel med lådor, draghandtag i mässing, höjd ca 193, 102x35 cm, nyckel finns

Renoverat, kompleterat bakstycke, skador, maskstuget

446781

2017-03-11