Väggappliquer fabeldjurd

Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd
Väggappliquer fabeldjurd

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

VÄGGAPPLIQUER, 1800-talets andra hälft, förgylld metall, dekor av fabeldjur, behängda med olikslipade prismor, höjd 22, längd 22 cm

Prismor saknas

446796

2017-03-11