Akvarell Oskar Bergman Björkar

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Vår", signerad Oskar Bergman, akvarell, 18x12 cm

446801

2017-03-17