Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Åparti, Trosa", 1958, signerad R. Ljunggren, 225310, färglitografi, ca 27 x 40 cm
446813
2017-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här