Weltron Radio

Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio
Weltron Radio

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

WELTRON, "Space ball", radio och 8-track spelare, japan 1970-tal, modell 2001

Slitage, ej funktionstestad

446820

2017-03-29