Georges Braque utställningsaffisch

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Braque Graveur", litografisk utställningsaffisch för Berggruen & Cie 1953, Mourlot Paris, 69x50 cm
Proveniens:
Galerie La Gravure, Galerie Leger, Malmö
Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016

Ej examinerad ur ram

446831

2017-03-14