Georges Braque utställningsaffisch
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GEORGES BRAQUE (1882-1963), efter: "Braque Graveur", litografisk utställningsaffisch för Berggruen & Cie 1953, Mourlot Paris, 69x50 cm
Proveniens:
Galerie La Gravure, Galerie Leger, Malmö
Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016
Ej examinerad ur ram
446831
2017-03-14