Pablo Picasso utställningsaffisch

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: "Picasso peintures, Vauvenargues 1959-61", utställningsaffisch från Galerie Louise Leiris, Paris 1962, Mourlot Paris, färglitografi, ca 69x59 cm
Proveniens: Sydsvenska Dagbladets konstsamling 2016

Ej examinerad ur ram

446833

2017-03-14