Beck & Jung färglitografier

Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier
Beck & Jung färglitografier

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (3) färgserigrafier, signerade och daterad Beck o Ljung 1978, en betitlad "Morning Bell" och numrerad 90/150, en numrerad 136/360 och daterad 1979 ca 78x57 cm

446836

2017-03-18