Beck & Jung färglitografier
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BECK & JUNG (Holger Bäckström 1939-1997 - Bo Ljungberg 1939-2007): (3) färgserigrafier, signerade och daterad Beck o Ljung 1978, en betitlad "Morning Bell" och numrerad 90/150, en numrerad 136/360 och daterad 1979 ca 78x57 cm
446836
2017-03-18