Klubbat för:
8 400 SEK
Schätzwert
9 000 SEK
Beschreibung
LENNART JIRLOW (född 1936): Mansfigur med pipa, signerad L. Jirlow, akvarell på krognota, ca 19x8 cm
Zustandsbeschreibung
446840
2017-03-11
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner