Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Bränning", signerad Mosse Stoopendaal, uppgift a tergo "Inköpt av Västerås Konstförening 1925, akvarell, ca 31x47 cm
446886
2017-03-11
Gör en kostnadsfri värdering här