Mosse Stoopendaal akvarell

Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell
Mosse Stoopendaal akvarell

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MOSSE STOOPENDAAL (1901-1948): "Bränning", signerad Mosse Stoopendaal, uppgift a tergo "Inköpt av Västerås Konstförening 1925, akvarell, ca 31x47 cm

446886

2017-03-11