Trolley-Bus
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
EHEIM TRÅDBUSS, H0, 1950-tal, 2 ekipage med 2 bussar med vardera två vagnar, blå respektive gul, eldriven, i originalemballage, askarnas mått vardera ca 20x41x5 cm
Smärre slitage, ej funktionstestat
446889
2017-03-11