Trolley-Bus

Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus
Trolley-Bus

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

EHEIM TRÅDBUSS, H0, 1950-tal, 2 ekipage med 2 bussar med vardera två vagnar, blå respektive gul, eldriven, i originalemballage, askarnas mått vardera ca 20x41x5 cm

Smärre slitage, ej funktionstestat

446889

2017-03-11