Byrå orientalisk

Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk
Byrå orientalisk

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, orientalisk, 38 lådor, dragknoppar i mässing, höjd 62, 69x22 cm

Bruksslitage

446904

2017-03-11