Nils Tydén Stockholmsmotiv oljemålning
2017-03-12
446937
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
NILS TYDÉN (1889-1976): "Från gamla stan mot Katarinakyrkan på söder", signerad N Tydén, olja på pannå, 27x22,5 cm