Hans Arnold färglitografi
2017-03-14
446941
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
HANS ARNOLD (1925-2010): "Stora hemska skogen", signerad Hans Arnold, numrerad 31/360, färglitografi, ca 30 x 47 cm