Urnor bl a Rörstrand

Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand
Urnor bl a Rörstrand

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

URNOR, med hänklar, 2 st, 1800 resp 1900-tal, flintgods resp lergods, varav en märkt Rörstrand, höjd ca 36 resp 32 cm

Smärre nagg

446948

2017-03-13