Golvljusstakar 17/1800-tal
2017-03-13
446949
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, 17/1800-tal, förgyllda, skuren dekor av bl a festonger och pinjekotte, höjd ca 79 cm, lösa ljusmanschetter i metall medföljer
Dekordelar saknas