Mekanisk leksak plåt Jumbo

Mekanisk leksak plåt Jumbo
Mekanisk leksak plåt Jumbo
Mekanisk leksak plåt Jumbo
Mekanisk leksak plåt Jumbo
Mekanisk leksak plåt Jumbo
Mekanisk leksak plåt Jumbo

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

MEKANISK LEKSAK, "Jumbo", plåt, Tyskland,1940-tal, DRP and DRGM, höjd ca 9,5 cm, nyckel finns

Slitage

446979

2017-03-12