Tazzor 1800-tal

Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal
Tazzor 1800-tal

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

TAZZOR, 1 par, 1800-tal, postament i kolmårdsmarmor, förgyllda monteringar, krönta av mörkpatinerade urnor, hänklar med dekor av fabeldjur, höjd 38,5/39 cm

Smärre slitage och nagg

446981

2017-03-11