Gustaf Sjöberg akvarell

Gustaf Sjöberg akvarell
Gustaf Sjöberg akvarell
Gustaf Sjöberg akvarell
Gustaf Sjöberg akvarell

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

GUSTAF SJÖBERG (1870-1948): Motiv med S:t Nicoalusruinen i Visby, signerad, med följer en akvarell med motiv från Visby signerad H A, den förra ca 21x14 cm.

446990

2017-03-14