Hatthylla Gunnar Bolin

Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin
Hatthylla Gunnar Bolin

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

GUNNAR BOLIN, hatthylla, "Nostalgi", 1900-talets mitt, funkis, aluminium, monterad med 14 dubbelkrokar, formgiven 1937, längd ca 142 cm

Smärre bruksslitage

446995

2017-03-11