Damskrivbord i engelsk stil

Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil
Damskrivbord i engelsk stil

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

DAMSKRIVBORD, 1900-talets mitt, engelsk stil, mahogny, läderklädd skiva, två lådor i sargen, höjd 75, 84 x 46 cm

slitage,Bordsskivan med ytskador

447033

2017-03-16