Skrivbord 1900-talets mitt
2017-03-12
447041
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKRIVBORD, massiv ek samt teakfaner, 2 "hängande" hurtar med 2 lådor vardera, varav 1 låsbar, nyckel medföljer, sannolikt Sverige, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 75, 148 x 75 cm
Bruksslitage