Klubbat för:
1 600 SEK
2 000 SEK
SKRIVBORD, massiv ek samt teakfaner, 2 "hängande" hurtar med 2 lådor vardera, varav 1 låsbar, nyckel medföljer, sannolikt Sverige, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 75, 148 x 75 cm
Bruksslitage
447041
2017-03-12