Skrivbord 1900-talets mitt

Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt
Skrivbord 1900-talets mitt

Klubbat för:

1 600 SEK

2 000 SEK

SKRIVBORD, massiv ek samt teakfaner, 2 "hängande" hurtar med 2 lådor vardera, varav 1 låsbar, nyckel medföljer, sannolikt Sverige, omkring 1900-talets mitt, höjd ca 75, 148 x 75 cm

Bruksslitage

447041

2017-03-12