Sidobord på hjul

Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul
Sidobord på hjul

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SIDOBORD, betsad mahogny, skivan med rotfaner, hjultrissor, höjd ca 57,5, 68,5 x 48,5 cm

Ringa slitage

447042

2017-03-12