Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
BORDSLAMPA, teak, 1960/70-tal, Möllers Armaturfabrik, Eskilstuna, detaljer i mässing, röd skärm, märkt MAE, totalhöjd ca 70 cm
Obet. slitage
447053
2017-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här