Vinkylare 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
VINKYLARE, 1800-talets andra hälft, i form av mörsare, mörkpatinerad koppar, montering av förgylld mässing, profilerad sockel av kolmårdsmarmor, höjd 28 cm
Smärre bristningar och slitage, retuscher, monteringen med snittyta
447057
2017-03-13