Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
CARL RYD (1883-1958): "Rosor", signerad och daterad C. Ryd 1924, olja på pannå, 39x32 cm
Torrsprickor
447059
2017-03-14
Gör en kostnadsfri värdering här