Spegellampetter Regnaholm 1 par
2017-03-12
447064
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
SPEGELLAMPETTER, 1 par, "Regnaholm", Ikeas 1700-talsserie, 1 ljusarm vardera, krön med delvis genombruten dekor, förgyllda, brännmärkta, höjd ca 58 cm
Bruksslitage