Klubbat för:
9 000 SEK
3 000 SEK
SOFFBORD, "ASTRO", 1900-talets andra hälft, G Plan, England, teak, skiva av glas, höjd ca 46, diameter 84 cm
Bruksslitage, smärre repor i glaset
447068
2017-03-12