Kandelaber svensk empire

Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire
Kandelaber svensk empire

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KANDELABER, omkring 1820, svensk empire, för 2 ljus, förgylld mässing, höjd 45 cm, lösa ljusmanchetter medföljer

Slitage och bucklor

447073

2017-03-12