Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
KANDELABER, omkring 1820, svensk empire, för 2 ljus, förgylld mässing, höjd 45 cm, lösa ljusmanchetter medföljer
Slitage och bucklor
447073
2017-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här