Vitrinskåp
Klubbat för:
40 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
VITRINSKÅP, 1700-tal, tvådelat, övre del med spröjsade glasluckor, nedre del med 4 lådor, nyckelskyltar och draghandtag i mässing, ådringsmålat, total höjd ca 181, bredd 92 samt djup 37 cm. Nyckel finns.
Renoverat kompletterat, bruks och åldersrelaterat slitage.
447076
2017-03-14