Skulptur skulpterat trä barock

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

SKULPTUR, 1600/1700-tal, barock, nordeuropa, skulpterat trä, bemålad och bronserad, 73x65, djup ca 32 cm, med väggmontage

Omfattande skador och färgbortfall

447088

2017-03-12