Spegellampett

Spegellampett
Spegellampett

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGELLAMPETT, stämplad "Meunier" ur IKEA:s 1700-talsserie, krön i form av en rocaille, två ljushållare i mässing, träskuren och förgylld, ca 71 x 56 cm.

447100

2017-03-14