Gerald Steffe

Gerald Steffe
Gerald Steffe

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

GERALD STEFFE (född 1939): Figurscen, signerad Gerald Steffe, numrerad 245/270, färglitografi, ramad bakom glas

Zustandsbeschreibung

447104

2017-03-12