Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
GERALD STEFFE (född 1939): Figurscen, signerad Gerald Steffe, numrerad 245/270, färglitografi, ramad bakom glas
Zustandsbeschreibung
447104
2017-03-12
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner