Curt Burström akvatintetsning

Curt Burström akvatintetsning
Curt Burström akvatintetsning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT BURSTRÖM (1920-1964), "Oval", signerad Burström -56, 257/310, akvatint, 24x17,5 cm

buktad av fukt

447106

2017-03-12