Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
ÅKE DALBERG (1910-1975): Gatubild, olja på duk, signerad, 53 x 58 cm.
Zustandsbeschreibung
447116
2017-03-17
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner