Edit Gert oljemålning
2017-03-17
447128
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EDIT GERT (Danmark 1906-1983): Salongsinteriör, signerad E Gert, olja på duk, 61x71 cm