Fritz von Dardel blandteknik

Fritz von Dardel blandteknik
Fritz von Dardel blandteknik
Fritz von Dardel blandteknik
Fritz von Dardel blandteknik
Fritz von Dardel blandteknik
Fritz von Dardel blandteknik

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FRITZ von DARDEL (1817-1901): "En middag på Ulriksdal 13 Sept. 1867", signerad och daterad F V Dardel, blandteknik, ca 24x16 cm

447131

2017-03-12