Jamal Kuhalashvili oljemålning
Vollendet
2017-03-12
447136
| Höchstes Gebot | 500 SEK |
| Schätzwert | 2 000 SEK |
JAMAL KUHALASHVILI (Georgien, född 1952): Figurkomposition, signerad och daterad 1988, olja på duk, ca 24,5x41 cm