Omega Seamaster DeVille 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, Seamaster DeVille, armbandsur, guld på stål, 1960-tal, automatiskt urverk, originallänk, diameter ca 32 mm

Glas med vissa repor

447148

2017-03-12