Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
JOHAN LEKSELL (1874-1932), Jesus, skulptur, signerad Johan Leksell, med inskrpition "Joh. Ev. 14:6", gips, höjd ca 41 cm
Smärre nagg
447150
2017-03-12
Gör en kostnadsfri värdering här