Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BRICKA, silver, Spanien, 1900-tal, med hänklar, stämplad "Rivera Sterling 916/000", längd ca 45,5 cm, vikt ca 1070 g
447179
2017-03-13
Gör en kostnadsfri värdering här