Bricka silver Spanien

Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien
Bricka silver Spanien

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BRICKA, silver, Spanien, 1900-tal, med hänklar, stämplad "Rivera Sterling 916/000", längd ca 45,5 cm, vikt ca 1070 g

447179

2017-03-13