Damsekretär

Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär
Damsekretär

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

DAMSEKRETÄR, tidigt 1900-tal, palisanderfanér, klaff som öppnas när lådan dras ut, klaffen med handmålad figurschen, mässingsbeslag, 108, 75x50 cm

Visst slitage

447189

2017-03-13