Skulptur Frankrike
Klubbat för:
4 000 SEK
Arviointi
5 000 SEK
Kuvaus
SKULPTUR, 1900-tal, patinerad metall och sten, signerad R. Varnier, i form av jägare och panter, höjd inklusive sockel ca 61, längd sockel ca 85 cm
Kuntoraportti
Sockel med smärre nagg
447237
Päivämäärä:
2017-03-13