Petter Zennström Komposition

Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition
Petter Zennström Komposition

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

6 000 SEK

PETTER ZENNSTRÖM (född 1945): Komposition
monogramsignerad och daterad PZ -87, olja på smörpapper och duk, ca 65x58 cm

447270

2017-03-14