Ikea Domino

Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino
Ikea Domino

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKEA, "Domino", sideboard, 1960-tal, teakfanér, 2 lådor, höjd ca 44, 100x45 cm

Bruksslitage

447271

2017-03-13