James Titus Setterberg oljemålning

Klubbat för:

5 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

JAMES TITUS SETTERBERG (Titus 1859-1922), Damporträtt, signerad och daterad J.T Setterberg 1888, olja på duk, ca 137x82 cm

Dukskador, lagningar, ramskaor

447277

2017-03-14