Hans Osswald
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 000 SEK
Kuvaus
HANS OSSWALD (född 1919-?): Figurscen, signerad och daterad, II/V Hans Osswald, -54, träsnitt, 40x64 cm
Kuntoraportti
447281
Päivämäärä:
2017-03-15