Hans Osswald

Hans Osswald
Hans Osswald

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 000 SEK

Kuvaus

HANS OSSWALD (född 1919-?): Figurscen, signerad och daterad, II/V Hans Osswald, -54, träsnitt, 40x64 cm

Kuntoraportti

447281

Päivämäärä:

2017-03-15